PCB1A24A
Mfr.Part #
PCB1A24A
Datasheet
PCB1A24A
Description
CONN TERM BLOCK .200 24POS GOLD
Stock
559
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 24 Pos, 1 Row
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 24 Pos
Wire Gauge :
12 AWG